Apartmány AP19
 
MÍSTO, KDE SE SNOUBÍ KLID A RELAXACE V SRDCI KRUŠNÝCH HOR…
 
V létě jsme díky instagramu Amazingplaces narazili na nové kouzelné místo. Konečně místo, které není daleko od nás. Krušné hory milujeme. Jezdíme tam v létě i v zimě, protože každá roční doba má na horách své kouzlo. Spojili jsme se s majitelkou Míšou, za kterou jsme se ještě v létě stihli podívat. V malém, útulném bistru, které je součástí hotelu, nám připravila báječnou kávu z pražírny city roasters a domácí mrkvový dort.
 
Mezi tím nám Míša ukázala, jaký velký kus práce na hotelu udělali. Podívali jsme se po okolí a vyslechli si alespoň něco z příběhu tohohle místa. Na instastries jsme Vám vše ukázali a taky nalákali. Při podzimní víkendové návštěvě, kam nás Míša pozvala jsme se dozvěděli, že už díky nám někdo přijel. Z čehož jsme měli velikou radost.
Apartámy AP19 se specializují na prodloužené víkendové pobyty. Ubytování je poskytnuto v sedmi moderně zařízených apartmánech a dvou budovách. My jsme strávili dva krásné dny v jednom ze dvou delux apartmánů, které se nacházejí naproti hlavní budovy, ve stodole.
 


Do apartmánu, který se skládá z ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a balkonu s výhledem do přírody, kam se vejdou až 4 osoby.

 
Kuchyně je plně vybavená a tak si v ní můžete klidně uvařit. Na      snídani si, ale určitě zajděte v hotelu, je podávaná formou a la    carte a za nás naprosto skvělé!
 
Mimo snídani můžete odpoledne posedět nad výbornou kávou a domácím dezertem. Večer naopak posedět nad skvělým moravským vínem s výběrem sýrů nebo klobás z místní farmy.
Pokud chcete zažít ještě větší romantiku využijte stejně jako my privátní wellness, které se nachází hned za stodolou. A to buď finskou a parní saunu v kombinaci s ledovým sudem nebo bylinné, olejové koupele ve dvou dřevěných vanách.
 
 
Než se Vám sauna vyhřeje, zajeďte se podívat po okolí, protože všude kolem je nejen krásná příroda, ale i spousta míst, která stojí za návštěvu.
Děkujeme za návštěvu, ještě jednou jsme se alespoň tímto článkem vrátili na ty nejpohodlnější postele, klidu a teplému krbu apartmánu AP19.
Děkujeme 
S láskou Gábi a Čenda #Pospisilci ❤❤❤ 

Kam dál?